O NÁS

Nejdříve bychom vám chtěli představit náš rozvrh. Podle rozvrhu zjistíte co na stránkách v daný den přidáme.

Pondělí: seznámení s týdenním programem a výsledky hlasování

Úterý: dozvíte se, jak vámi zvolené zvíře je ohrožené a také jak zvíře vypadá a také představíme jednoho plaza

Středa: ukážeme obrázky probíraného zvířete, představíme jedno ohrožené zvíře ČR a ohrožené ryby

Čtvrtek: představení jednoho zvířete z ledových kontinentů a jednoho ptáka - do konce prázdnin pozastaveno. Představení jednoho Afrického zvířete - zatím do konce prázdnin

Pátek: kvíz o probíraných zvířatech, báseň o zvířeti (téma týdne) a zajímavosti o medojedovi kapském


Teď vám řekneme něco o nás:

Kryštof: Kryštof přišel s nápadem na vybudování tohoto projektu, sám vytvořil webové stránky. Kryštofovi je 10 let a je to velký sportovec. Kryštof dává články, které vymysleli jeho kamarádi, na webové stránky. Také vás seznamuje se zvířetem, které se ten týden probírá. V úterý píše popis zvířete. Ve středu vám vždy představí jedno ohrožené zvíře ČR a také vždy ve středu se mu zveřejní obrázek, který namaloval. Ve čtvrtek zatím do konce prázdnin píše záložku Africká zvířata. V pátek vytváří kvíz. Kryštof také vymýšlí básničky. Doma chová želvu pardálí a má německého boxera, Rudolfa, u babičky a dědy má 2 králíky zakrslé.

Vojta: Vojta vám v úterý představí jednoho plaza. Ve čtvrtek představí jedno zvíře ledových kontinentů a také jednoho ptáka. Do konce prázdnin Vojta nebude tyto záložky psát, protože je na prázdinách. Je mu 10 let a má rád zvířata. Moc rád sportuje, nejvíc ze všeho ho baví atletika. Doma chová kočku domácí, kterou jeho rodina zachránila při povodních. Jmenuje se Freník.

Kája: Kája píše jak je zvíře ohrožené a vytváří koláže. Je jí 10 let. Má ráda ježdění na konících. Moc by si přála kočku.

Aiden: Aiden je náš rybí zpravodaj, to znamená, že píše texty na stránce Rybí zpravodaj. Je mu 10 let. Aidena baví hrát na klavír a hrát tenis. Chodí do atletického klubu ASK Slavia Praha. Rád jezdí na kolečkových bruslích a přeje si maďarského ohaře. 

Náš hlavní sponzor je: Q FIRMA, spol. s r.o.

Sledujete nás na instagramu: https://www.instagram.com/ochrana.zvirat/

Byli jsme v televizi, ve Zprávičkách na ČT:D, pokud tuto reportáž chcete vidět stačí kliknout na obrázek:


Pokud máte otázky či připomínky, prosím, kontaktujte nás zde: