O NÁS

Nejdříve bychom vám chtěli představit náš rozvrh. Podle Rozvrhu zjistíte co na stránkách v daný den přidáme.

Pondělí: seznámení s týdenním programem a výsledky hlasování

Úterý: dozvíte se, jak vámi zvolené zvíře je ohrožené a také jak zvíře vypadá a také představíme jednoho plaza

Středa: ukážeme obrázky probíraného zvířete, představíme jedno ohrožené zvíře ČR a ohrožené ryby

Čtvrtek: představení jednoho zvířete z ledových kontinentů a jednoho ptáka

Pátek: kvíz o probíraných zvířatech, báseň o zvířeti (téma týdne) a zajímavosti o medojedovi kapském


Teď vám řekneme něco o nás:

Kryštof: Kryštof přišel s nápadem na vybudování tohoto projektu, sám vytvořil webové stránky. Kryštofovi je 10 let a je to velký sportovec. Kryštof dává články, které vymysleli jeho kamarádi, na webové stránky. Také vás seznamuje se zvířetem, které se ten týden probírá. V úterý píše popis zvířete. Ve středu vám vždy představí jedno ohrožené zvíře ČR a také vždy ve středu se mu zveřejní obrázek, který namaloval. S Matyášem společně vytváří kvíz. Kryštof také vymýšlí básničky. Doma chová želvu pardálí a v červnu bude mít německého boxera, u babičky a dědy má 2 králíky zakrslé.

Vojta: Vojta vám v úterý představí jednoho plaza. Ve čtvrtek představí jedno zvíře ledových kontinentů. Je mu 10 let a má rád zvířata. Moc rád sportuje, nejvíc ze všeho ho baví atletika. Doma chová kočku domácí, kterou jeho rodina zachránila při povodních. Jmenuje se Freník. Na podzim si koupí koťátko jménem Dobby. 

Kája: Kája píše jak je zvíře ohrožené a vytváří koláže. Je jí 10 let. Má ráda ježdění na konících. Moc by si přála kočku.

Matyáš: Matyáš společně s Kryštofem vytváří kvíz o zvířeti, které se ten týden probírá, ve čtvrtek vám představí jednoho ohroženého ptáka. Je mu 10 let. Umí hrát na klavír. Baví ho hrát tenis a hrát si s autíčky Hot wheels, tento druh autíček sbírá i v kolekci Hot wheels id. Jeho nejoblíbenější zvíře je tučňák, má jich mnoho plyšových. O letních prázdninách dostane dvě kočky ragdoll.

Aiden: Aiden je náš rybí zpravodaj, to znamená, že píše texty na stránce Rybí zpravodaj. Je mu 10 let. Aidena baví hrát na klavír a hrát tenis. Chodí do atletického klubu ASK Slavia Praha. Rád jezdí na kolečkových bruslích a přeje si maďarského ohaře. 

Náš hlavní sponzor je: Q FIRMA, spol. s r.o.

Sledujete nás na instagramu: https://www.instagram.com/ochrana.zvirat/

Byli jsme v televizi, ve Zprávičkách na ČT:D, pokud tuto reportáž chcete vidět stačí kliknout na obrázek:


Pokud máte otázky či připomínky, prosím, kontaktujte nás zde: